O firmie

Jesteśmy firmą, która od 2013 roku specjalizuje się w produkcji koncentratów i aromatów owocowych, a od 2014 roku również w produkcji świeżo tłoczonych soków NFC sprzedawanych w opakowaniach Bag in Box.

Produkt, który trafia do naszych klientów, to efekt pracy ziem Kotliny Łąckiej i sadowników, ale olbrzymie znaczenie przy zachowaniu smaku, aromatu i wartości odżywczych owoców ma nowoczesny park maszynowy, służący ich przechowywaniu, przetwarzaniu i transportowaniu.

Dzięki innowacyjnej technologii oraz specjalistycznym urządzeniom jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań klientów nie tylko z Polski, ale również z innych części świata.

Koncentraty owocowe

Koncentraty owocowe

To co charakteryzuje naszą markę, to wysokiej klasy produkt. Potwierdzają to regularne badania prowadzone przez niezależne instytucje a także produkcja i kontrola jakości na każdym etapie produkcji w oparciu o międzynarodowe standardy jakości jakie mamy wdrożone od wielu lat tj. BRC Global Standard for Food Safety. Produkujemy także koncentrat w standardzie żywności ekologicznej jak również z przeznaczeniem Baby food tj spełniający najsurowsze światowe wymagania stawiane produktom żywnościowy przeznaczonym do spożycia dla niemowląt i małych dzieci.

Odbiorcami naszych produktów to nie tylko krajowe sieci handlowe, producenci soków i napojów, ale klienci z UE oraz dalszych rejonów świata. Produkcja roczna OŁK dla koncentratów wynosi 8 tys. ton, dla soków NFC Bag in Box do 3 mln litrów, zaś soków NFC transportowanych cysternami (w tym również wysyłanych w warunkach aseptycznych) do 5 mln litrów.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszaru Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu: "Wdrożenie innowacyjnego procesu i produktu, usprawnienie oczyszczania ścieków i wykorzystanie energii słonecznej" współfinansowania jest ze Środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "WSparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.