Koncentraty, soki NFC i aromaty owocowe

 • Koncentraty
 • Soki NFC
 • Aromaty owocowe
 • Koncentraty

  Produkcja zagęszczonych soków owocowych i warzywnych stanowi główną działalność spółki Owoc Łącki Koncentraty.

  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i urządzeń wytwarzamy produkty o najwyższej jakości.

  Przetwarzamy większość dostępnych w Polsce owoców (jabłka, gruszki, porzeczka, truskawka, malina, wiśnia, aronia, itp.), również w standardzie żywności ekologicznej.

  Specjalizujemy się w selekcjonowaniu koncentratów jabłkowych pod względem barwy, czym wyróżniamy się spośród pozostałych producentów.

  Zobacz więcej
 • Soki NFC

  Produkowane przez spółkę Owoc Łącki Koncentraty soki NFC (nie z koncentratu) są szczególnie cenione za oryginalny smak i aromat świeżych owoców.

  Posiadamy nowoczesną linię do produkcji i aseptycznego magazynowania umożliwiającą produkcję soku o najwyższych parametrach jakościowych.

  Wytwarzamy soki NFC z większości najpopularniejszych w Polsce gatunków owoców (jabłko, wiśnia, gruszka, porzeczka, truskawka, aronia, itp.)

  Nasze soki powstają w wyniku bezpośredniego wyciśnięcia świeżych owoców, składają się w 100% wyłącznie z wyciśniętego soku i nie zawierają żadnych dodatków.

  Zobacz więcej
 • Aromaty owocowe

  Naturalne aromaty owocowe produkowane przez spółkę Owoc Łącki Koncentraty powstają w procesie zagęszczania soków owocowych. Wytwarzamy aromaty z większości dostępnych w Polsce gatunków owoców (jabłka, gruszki, porzeczka, truskawka, malina, wiśnia, aronia, itp.), również w standardzie żywności ekologicznej.

  Nasze aromaty nie zawierają żadnych dodatków, są produktem w 100% naturalnym, wydzielonym metodami destylacyjnymi z naturalnych soków owocowych. Wykorzystywane są przez producentów soków i napojów do odtwarzania pierwotnych właściwości sensorycznych produktów. Znajdują również zastosowanie jako dodatki smakowe lub zapachowe w przemyśle cukierniczym, winiarskim, kosmetycznym itp.

  Zobacz więcej
Katalog
Jakość potwierdzona
certyfikatami

W przetwórstwie owocowym
tradycja zobowiązuje...

To, co smaczne, naturalne i zdrowe nie bierze się znikąd. Znaczenie mają: miejsce, ludzie, tradycja i technologia. Piękne i życiodajne, choć czasem kapryśne ziemie Kotliny Łąckiej oraz jej mieszkańcy, którzy od pokoleń zajmują się uprawą sadów i co roku zbierają plony. To właśnie stąd bierze się wyjątkowość naszych owocowych produktów. Część z produkowanych koncentratów owocowych i soków NFC trafia do rąk naszych klientów w Polsce, a część do UE i reszty świata.

Owoc Łącki to sady, ludzie, nowoczesne zaplecze technologiczne i oddanie się ciężkiej pracy. Dzięki temu możemy zaoferować Wam znakomite produkty.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszaru Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu: "Wdrożenie innowacyjnego procesu i produktu, usprawnienie oczyszczania ścieków i wykorzystanie energii słonecznej" współfinansowania jest ze Środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "WSparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.